Jön a negyedik felvonás

Újabb összecsapásra készül a Fatum-Nyíregyháza. Eddig 2-1-re vezet a Fatum az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban a bajnokság elődöntőjében, amelynek következő mérkőzését április 10-én 18.00 órától rendezik Békéscsabán.

– Nagyon izgalmas volt az április 4-i hazai meccs, biztos vagyok benne, hogy a szurkolóknak is nagyon tetszett. Mindkét csapat nagyon jól játszott, hasonló mérkőzést várok Békéscsabán is. – mondta Sanja Kalicanin, a Fatum-Nyíregyháza centere, aki hozzátette, hogy reméli, hogy sok szurkoló elkíséri majd a csapatot a csabaiak “otthonába”, hiszen nagy szükség van rájuk. Ezúton is köszöni az együttesük nevében a szurkolást és a támogatást, amit a nyíregyháziaknak nyújtanak.