Győzelemmel kezdtek

Szerda este a Fatum-Nyíregyháza csapata a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a DSZC-Eötvös DSE együttesét fogadta a Continental Arénában. A nyíregyháziaknak egy óra sem kellett és nyerték a mérkőzést 3-0-ra, ezzel pedig továbbjutottak.

-A kicsit korai kezdés ellenére köszönjük, hogy szurkolóink megtisztelték és jó egynéhányan kilátogattak a mérkőzésünkre. Reméljük, hogy kellően ki tudtuk szolgálni őket. Külön öröm, hogy két nyíregyházi játékos is végigjátszotta a mérkőzést. Mostantól a hétvégi MTK elleni mérkőzésre koncentrálunk és reméljük, hogy sokan kilátogatnak és támogatják csapatunkat.- nyilatkozta Hollósy László, a Fatum-Nyíregyháza vezetőedzője.

A nyíregyházi lányok szombaton a Női Extraligában hazai pályán 17.00 órától az MTK együttese ellen lépnek pályára.

Fatum Nyíregyháza – DSZC Eötvös 3-0 (12, 8, 9 )
Nyíregyháza: Varga, G. Francesco, Pintér, Lymareva, Lohman, Szabó L.

Csere: Tóth F.(liberó) , Vasileva, Kosekova

Vezetőedző: Hollósy László