A TF-BP érkezik

Vasárnap 16.30-tól ismét hazai pályán játszik a Hübner Nyíregyháza kosárlabda csapat.

A mieink legutóbb az MTK gárdáját múlták felül megszerezve zsinórban ötödik győzelmüket, mellyel a tabella 3. helyére kerültek.

A vasárnapi ellenfél a TF-BP csapata.

A cél természetesen most is a győzelem.

A TF–BP jelenleg a tabella 9. helyén áll, hat mérkőzésből három győzelemmel és három vereséggel.

Az előző évet az NB I/A-ban töltő fővárosi gárda igencsak kicserélődött az idei bajnoki rajtra. Beák Gábor kivételével az összes felnőtt játékosától megváltak, melynek köszönhetően egy csapatnyi új kosarast kellett igazolniuk.  Többek között a TF-BP színeiben játszik az idei bajnokságban a korábbi nyíregyházi kosaras, Czura Attila.

Sitku Ernő szakmai igazgató: nagyon örülnék, ha vasárnap folytatódna a győzelmi sorozatunk. Úgy gondolom, hogy ebben a bajnokságban minden csapat verhető és akkor lennék teljesen elégedett, ha az előttünk álló mérkőzéseken tudnánk tartani a jelenlegi csúcsformánkat.