Az UTE érkezik

November 14-én, csütörtökön 18.00 órától ismét hazai pályán játszik a Fatum-Nyíregyháza röplabda csapata. A nyíregyházi
lányok legutóbb a Jászberény gárdáját múlták felül megszerveze a bajnokságban ezzel zsinórban a negyedik győzelmüket,most
pedig az UTE érkezik.

Csalóka az UTE jelenlegi helyezése, annál erősebb,mint ahol most állnak. Valóban sok pontot hullajtottak ideáig és lehet, hogy ez a mérkőzés az utolsó esélyük, hogy elkezdjék a komolyabb felzárkózást, ezért mindenképpen éles mérkőzésre számítunk. Sokat dolgozunk és készen állunk erre a meccsre, de csak a szurkolóinkkal lehetünk sikeresek. Arra kérjük a drukkerinket, hogy teremtsünk fergeteges hangulatot és közösen mutassuk meg, hogy milyen félelmetes a nyíregyházi “katlan”. Mindenkire szükségünk van csütörtökön.-nyilatkozta Hollósy László, a Fatum-Nyíregyháza vezetőedzője.