Sikerült a visszavágás

Hübner Nyíregyháza BS – Bajai Bácska FKE 80-64

(19-25,26-18,23-12,12-9)

Szebb, látványosabb, közönség szórakoztatóbb kosárlabdázást láthattak már a Continental Arénában, de olyat még nem, hogy két csapattárs a szó szoros értelmében összeverekedjen a pályán. A mérkőzés derekán történt az ominózus incidens két bajai játékos között, melynek természetesen kiállítás lett a következménye. A találkozót elég álmosan kezdte a nyíregyházi csapat, kisebb nagyobb hibák mindkét oldalon adódtak. Az első negyedben a bajaiak bizonyultak ponterősebbnek, a második etapban viszont fordítani tudtak a hazaiak és a félidőre már a Kék Cápák vezettek  45-43-ra. A harmadik és negyedik negyedben az ellenfél játéka összeomlott, a mieink rendezték soraikat és a mérkőzés végére meggyőző fölénnyel sikerült győzniük.

A nyíregyházi csapat ezzel a győzelmével a tabella első helyére került.

Siska János vezetőedző: Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. Igazából a védekezéssel egész mérkőzésen nem voltam megelégedve, de lesz ez még jobb is. Sok sikert kívánok a Bajának a folytatásban.