A Continental Aréna előre meghirdetett rendezvényei elmaradnak, a mérkőzések zártkapusak lesznek

Kedves Vendégeink!

Magyarország Kormánya ma 15.00 órától visszavonásig minden, 100 főt meghaladó beltéri események megrendezését betiltotta (korm.rendelete a 40/2020(III.11. veszélyhelyzet kihirdetése) a koronavírus járvány megelőzése miatt, ezért a Continental Aréna előre meghirdetett rendezvényei elmaradnak.

A határozat visszavonásig érvényes! Kedves vendégeink a rendezvényekkel kapcsolatban az események facebook linkjein tájékozódhatnak!

A szombaton megrendezésére kerülő Hübner-Nyíregyháza BS – Budafok kosárlabda, illetve a vasárnapi Fatum-Nyíregyháza – Jászberény VT női extraliga bajnoki mérkőzést is zártkapuk mögött játsszák a csapatok!

Köszönjük megértésüket!