Megtelt az Aréna – Több százan mozogtak együtt Katus Attilával

Katus Attila jött, látott és ezúttal is nagy sikert aratott a nyíregyháziak körében. A Mozdulj Nyíregyháza program keretében érkezett a megyeszékhelyre, és teljesen megtelt a Continental Aréna küzdőtere. Jöttek gyerekek, felnőttek, rendszeresen sportolók, és ritkábban mozgók is. 

Megtelt az Aréna - Több százan mozogtak együtt Katus Attilával

Katus Attila jött, látott és ezúttal is nagy sikert aratott a nyíregyháziak körében. A Mozdulj Nyíregyháza program keretében érkezett a megyeszékhelyre, és teljesen megtelt a Continental Aréna küzdőtere. Jöttek gyerekek, felnőttek, rendszeresen sportolók, és ritkábban mozgók is. 

– Nyíregyházán nagyon szeretik a sportot, ezt már többször tapasztalhattam én is. Most egy olyan programot hoztam, mely alaposan megmozgatja az izmokat – mondta Katus Attila. 

A tréner szokás szerint életmód tanácsokat is adott. A helyes táplálkozástól az alvás fontosságán át, a rendszeres mozgásig. A Mozdulj Nyíregyháza egy-egy ilyen órája nagyon népszerű. 

– Tegnap az egyik iskola testnevelője felhívott, hogy jöhetnek-e gyerekekkel az edzésre. Örömmel láttuk őket, és ahogy láttam, a fiatalok is élvezték az edzést – mondta Hornyák Enikő sportreferens. 

Tavasszal Katus Attila mellett Béres Alexandra is tartott ingyenes tréninget a Continental Arénában.  

www.nyiregyhaza.hu

Fotó: Szarka Lajos