ELMARAD az MTK elleni bajnoki!

Tisztelt Fatum-Nyíregyháza szurkolók!

Az MTK Budapest csapata kedden reggel hivatalos levélben arról tájékoztatta a nyíregyházi csapat vezetőségét, hogy a felnőtt keret egyik játékosának koronavírus PCR tesztje pozitív lett. A tesztelés 2020.10.11-én vasárnap történt, az eredményt a hétfőn kapták meg. A kialakult helyzet miatt a teljes MTK felnőtt csapatának és stábjának tesztelését a mai napon (október 13.-án kedden) elvégzik, egyben kérik a héten esedékes bajnoki  mérkőzés elhalasztását. A két klub menedzsmentjének egyeztetését és az MRSZ Versenybizottság jóváhagyását követően a  csapat tájékoztatja a szurkolókat, hogy a 2020.10.15.-re csütörtökre kiírt Extraliga mérkőzést közös megegyezéssel egy másik időpontban játssza le a két együttes. Ennek lehetséges időpontjáról a két klub vezetése napokon belül elkezdi az egyeztetést.