Rangadó hazai pályán

Ma délután 5 órától a Vasas Akadémia csapatát fogadja a Continental Arénában a Hübner-Nyíregyháza Bs együttese.

A vendégek jelenleg a tabella harmadik helyén állnak 13 győzelemmel és 7 vereséggel.Ősszel szoros meccsen 69-72-re sikerült győzni ellenük a nyíregyháziaknak a Vasas otthonában.

Siska János: ez a hét számunkra fontos, hiszen szerdán a harmadik helyezett Vasast fogadjuk, vasárnap pedig a tabella második helyén álló BKG Príma Akadémia csapatával játszunk. Ha mindkettő mérkőzést meg tudnánk nyerni, akkor szerintem nagy lépést tudnánk tenni az alapszakasz megnyeréséhez. A Vasassal mindig jó mérkőzéseket játszunk, hiszen Faragó Péter munkatársam jó munkát végez és komoly feladat elé állít bennünket. Úgy gondolom, hogy nagy taktikai küzdelem lesz a találkozón és az a csapat fog nyerni, aki jobban rá tudja erőltetni a saját játékát a másikra. Természetesen győzni szeretnénk hazai pályán. Nincs sérült játékosunk.