Ezt kódolták a csapatba

Régen játszott hazai pályán a Fatum, amely kedden a Gödöllő ellen folytathatja bajnoki menetelését…

Régen játszott hazai pályán a Fatum, amely kedden a Gödöllő ellen folytathatja bajnoki menetelését.

Röplabda. Ez nagy hét lesz. Kedden (kezdés: 18.30) a Gödöllő elleni hazai mérkőzés adta feladatnak feszül neki a Fatum-Nyíregyháza élvonalbeli női röplabdacsapata, pénteken pedig a Magyar Kupa bronzmeccsére hivatalos – Érdre, ahol a Jászberénnyel találkozik. A penzum első felének teljesítését nyilván ,,megnyomja,, a nyírségi gárda. Egyrészt, mert csaknem egy hónapja lépett pályára a Continental Arénában, másodsorban, mivel a szakmai stáb ezt kódolta a társaságba, no meg aligha felejtette el bárki is, hogy a Pest megyeiek otthonában ugyancsak megizzadt a sikerért. Persze, az még az őszi idény elején történt, azóta a Fatum stabilan őrzi második helyét a tabellán, jóval előrébb tart mint a soros látogató.

– Két dolog biztos: tényleg régen játszottunk itthon és valóban megszenvedtünk a győzelemért Gödöllőn – erősített rá a cáfolhatatlan tényre Horváth András, a nyíregyháziak szakvezetője. – Most sem lesz könnyű meccs, az ellenfél jól mezőnyöző, szívós csapat, amelynek kezdőjében szinte mindenki felnőtt-, vagy korosztályos válogatott volt. Ettől függetlenül természetesen nyerni akarunk, amiért mindent megteszünk. Mert igaz, hogy nyakunkon van a kupamérkőzés is, de egyelőre a soros feladatra kell koncentrálni.

Forrás: szon.hu