Sokat érő győzelem!

Nyert a Honvéd otthonában a Nyíregyháza.

Rangadót játszott Budapesten a Nyíregyháza Blue Sharks. A férfi kosárlabda együttes a közvetlen rivális, hasonló mérleggel rendelkező Honvéd vendége volt. Az első negyedben a mieink kezdtek jobban, de végig szoros volt a játékrész. A folytatásban is fej-fej melett haladt a két csapat, de a nagyszünetben a nyírségiek álltak jobban. Fordulás után viszont Stefán és Máté vezeérletével fordított a Honvéd, és a negyedik negyed elején már 9 ponttal is vezetett. Innen kapaszkodott vissza Siska János együttese, és a remekül játszó Czura pontjaival fordított a Nyíregyháza, és nagy csatában megnyerte a találkozót.

Budapesti Honvéd – Nyíregyháza Blue Sharks 78-85 ( 15-21, 21-22, 22-11, 20-31)

Nyíregyháza: Czura 24, Gant 15, Fazekas 4, Nagy 13, Bus 10

Csere: Oláh 11, Varga 8, Gáspár, Sitku