Ahogy az várható volt

Egy óra sem kellett a Fatum Nyíregyháza győzelméhez.

Két második helyezett találkozott a női röplabda bajnokságban. A Fatum Nyíregyháza “előlről”, a TF “hátulról” áll a második helyen, így nem is volt kérdéses, melyik csapat nyeri a meccset. A kérdés csak az volt, milyen arányban, és mennyi idő alatt ? Nos az első szettet simán hozta a Fatum, így a folytatásban már azoknak is lehetőséget adhatott Horváth András vezetőedző, akik korábban kevesebbet játszottak. Így is simán nyerte a második majd a harmadik felvonást is a Nyíregyháza, és végül kevesebb mint egy óra alatt legyőzte a fővárosiakat.

• Fatum-Nyíregyháza – TFSE 3-0 (15, 13, 12)

Forrás:nyiregyhaza.hu