A röplabdás lányokat köszöntötték

Ez a hét a meglepetések hete a Fatum-Nyíregyháza játékosainak. Hétfőn az edzők zumba órával kedveskedtek a röplabdás lányoknak, március 8-án, nemzetközi nőnapon pedig Kósa Árpád…

Ez a hét a meglepetések hete a Fatum-Nyíregyháza játékosainak.

Hétfőn az edzők zumba órával kedveskedtek a röplabdás lányoknak, március 8-án, nemzetközi nőnapon pedig Kósa Árpád, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője, Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás igazgatója és Horváth András, vezetőedző egy-egy szál tulipánnal köszöntötte a csapat tagjait.

A köszöntés után nem az ünneplésnek adták át a helyet, hanem a kemény edzésnek, hiszen a Fatum-Nyíregyháza az utolsó hazai mérkőzést vívja meg az NBI-es bajnokság alapszakaszában csütörtökön 17.30-tól a Continental Arénában az UTE ellen.

Hajrá lányok! Hajrá Nyíregyháza!