Fatum-Nyíregyháza győzelem és meglepetés

A március 9-i mérkőzésen ismét meglepetés várta a nyíregyházi csapat játékosait. A meccset megelőzően a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás röplabdás növendékei kísérték fel a hazaiakat és a Lilákat a pályára…

A meccset megelőzően a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás röplabdás növendékei kísérték fel a hazaiakat és a Lilákat a pályára. A mérkőzés pillanataiban a kis röplabdások hangosan szurkoltak a nyíregyházi lányoknak, majd örömmel várták a győztes mérkőzés végén, hogy közös fotót készíthessenek a játékosokkal és begyűjthessék az autogramokat.

• Fatum-Nyíregyháza – UTE 3-0

Nyíregyháza: Genesis 4, Valdez 19, Kalotai Zs. 6, Villám L. 9, Szombathelyi Sz. 9, Vacsi E. 9. Csere: Isis, Tóth F. (liberók). Edző: Horváth András.

UTE: Headen 4, Ancsin K. 1, Varbanova 15, Bezsandolszka 2, Hárfa D. 4, Miklai Zs. 12, Csere: Kötél D. (liberó), Nagy V. 3, Dégi B. 8, Juraszik. Edző: Valics György.