Nyerj dedikált röplabdát!

Kezdődik a rájátszás a női röplabda NBI-ben. A Fatum-Nyíregyháza csapata a harmadik helyen zárta az alapszakaszt…

Kezdődik a rájátszás a női röplabda NBI-ben. A Fatum-Nyíregyháza csapata a harmadik helyen zárta az alapszakaszt.

A felsőházi rájátszások során minden szurkolói erőre szükségük van lányoknak. Buzdítsuk együtt a Fatum-Nyíregyháza csapatát és nyerj minden meccsen egy dedikált röplabdát.

Nincs más dolgod, mint írj szurkolói dalt vagy rigmust és küldd el a marketing@nyiregyhazisc.hu email címre vagy hozd el a következő mérkőzésre a szöveget és dobd be a pénztárnál lévő kis ládikába névvel, címmel, telefonszámmal ellátva.

Eredményhirdetés a mérkőzést követő napon a www.nyiregyhazisc.hu oldalon illetve a Nyíregyházi Sportcentrum hivatalos facebook oldalán. A nyertest telefonon vagy e-mailben értesítjük.

A Fatum-Nyíregyháza a felsőházi rájátszások első küzdelmét csütörtökön 17.30-tól vívja meg az UTE csapata ellen.

Hajrá lányok! Hajrá Nyíregyháza!