Hozz magaddal még egy szurkolót!

Március 25-én, szombaton 16.30 órától  ismét hazai pályán, a Continental Arénában játszik a Blue Sharks Nyíregyháza kosárlabda csapata. Ezúttal az ellenfél a Vásárhelyi Kosársuli gárdája.

A mérkőzésre már a hagyományokhoz híven a “Hozz magaddal még egy szurkolót” akció keretében a bérletesek és a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás kosarasai még egy főt hozhatnak magukkal, de emellett a Nyíregyházi Sportcentrum sportolóinak is ingyenes a belépés.

A mérkőzése előtt  a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás korú kosárlabdázói bemutató mérkőzést játszanak, a szünetben pedig a Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium táncművészeti tagozatának diákjai szórakoztatják a szurkolókat.