Ingyenes szurkolói busz a bronzcsatára

Április 26-án, szerdán 18.30-tól az NBI-es röplabda magyar bajnokság döntőjében a Fatum-Nyíregyháza csapata a Jászberény ellen vívja meg negyedik harcát a bronzéremért Jászberényben, a Bercsényi úti Sportcsarnokban…

Április 26-án, szerdán 18.30-tól az NBI-es röplabda magyar bajnokság döntőjében a Fatum-Nyíregyháza csapata a Jászberény ellen vívja meg negyedik harcát a bronzéremért Jászberényben, a Bercsényi úti Sportcsarnokban.

A nyíregyházi alakulat gőzerővel készül az ütközetre és számítanak a hazai szurkolói gárdára, ezért ingyenes
 busz indul  a bronzcsatára!

Aki szeretné elkísérni a nyíregyháziakat, jelezze részvételi szándékát névvel, címmel, telefonszámmal ellátva a Nyíregyházi Sportcentrum marketing munkatársánál, Kokasné Blazsán Mónikánál, a 0670/7085880-as telefonszámon, illetve a marketing@nyiregyhazisc.hu e-mail címen legkésőbb április 25-én 16 óráig.

A busz helye és indulási ideje: Nyíregyháza, Continental Aréna, április 26. 15.30

Belépőjegyek a mérkőzésre a helyszínen vásárolhatóak.