A második meccsüket is elveszítették

Ezúttal a házigazda Tajvan ellen kaptak ki Bud Ivánék, vagyis a férfim kosárlabda-válogatott az universiadén…

Ezúttal a házigazda Tajvan ellen kaptak ki Bud Ivánék, vagyis a férfim kosárlabda-válogatott az universiadén.

A szerbek elleni szoros, 70–62-es vereség után második mérkőzését is elveszítette a magyar férfiválogatott a 29. nyári universiadén, Tajpejben, ezúttal a házigazda Tajvan ellen. A mieink a harmadik negyedet követően több mint húszpontos hátrányba kerültek, végül 75–61-re kaptak ki.

A csapat nyíregyházi játékosa, Bus Iván a második meccsen is csereként jutott szóhoz, ezúttal is öt pontot szerzett a neki jutott 16:45 percben. A magyarok legeredményesebb játékosa a nyíregyházi nevelésű Polyák László volt 16 ponttal, a szintén szabolcsi nevelésű Kósa Tamás két pontot szerzett.