Egy negyedet nyertek – és meccset is

A Vasas Akadémia ellen játszotta első felkészülési mérkőzését a Nyíregyháza Blue Sharks NB I B csoportos férfi kosárlabda-csapata…

A Vasas Akadémia ellen játszotta első felkészülési mérkőzését a Nyíregyháza Blue Sharks NB I B csoportos férfi kosárlabda-csapata.

A felkészülési időszak első edzőmeccsét a Debrecenben edzőtáborozó, ugyancsak NB I B csoportos Vasas Akadémia ellen játszotta a Nyíregyháza Blue Sharks férfi kosárlabda-csapata. A Kék Cápák ugyan csak egy negyedet nyertek meg (a másodikat, de azt nagyon, 19–6-ra), ám így is győztesen hagyták el a pályát, 69–60-ra győzték le a Vasast.
Edzőmeccs
Nyíregyháza Blue Sharks–Vasas Akadémia 69–60 (21–21, 19–6, 16–18, 13–15)

Debrecen, Oláh Gábor utcai csarnok, v.: Pozsonyi, Balogh Gy.

Blue Sharks: Czura 26/6, Oláh Z. 3, Nagy K. 15/9, Sitku M. 9/3, Czinger 8. Csere: Vaskó 3/3, Mokánszki 1, Szondi Á. 2, Vida Z. 2, Farkas D.