Vasárnap Fatum-Nyíregyháza – MTK mérkőzés
Vasárnap Fatum-Nyíregyháza - MTK mérkőzés

Itt az újabb lehetőség! A Fatum-Nyíregyháza csapatának szerdán egy bravúros mérkőzés során sikerült legyőzni 3-2-re a Vasas alakulatát, ezzel pedig a B csoport élére álltak a nyíregyháziak…

Itt az újabb lehetőség!

A Fatum-Nyíregyháza csapatának szerdán egy bravúros mérkőzés során sikerült legyőzni 3-2-re a Vasas alakulatát, ezzel pedig a B csoport élére álltak a nyíregyháziak. Egy izgalmas budapesti csata után december első hétvégéjén ismét hazai pályán bizonyíthat Horváth András gárdája az extraligába igyekvő MTK ellen, akik ezen a héten egy új igazolássál erősítették együtesüket. Sok múlhat az apróságokon, de a nyíregyháziak nem maradhatnak alul. A bronzvasárnap nekünk aranyat érhet.

Jöjjön Ön is és szurkoljunk együtt a nyíregyházi lányoknak december 3-án 17.00 órától a Continental Arénában és varázsoljunk remek hangulatot a Fatum-Nyíregyházának!