Ennek a kríminek már nem lett jó vége

Újabb maratoni csatát vívott a Fatum, amely ezúttal vesztett Újpesten.

A Fatum-Nyíregyháza női röplabdacsapata az UTE elleni mérkőzésre benevezte az erdélyi Marosvásárhelytől igazolt Varga-Elizabet Lenkét, de egyelőre még nem ő volt a főszereplő. Sokkal inkább a nyírségiek kezdőhatosának tagjai, akik gyakorlatilag csere nélkül – akárcsak a Vasassal szemben – újabb krímibe illő összecsapást vívtak. Csak ennek már nem lett jó a vége, hősies küzdelemben, több, mint két órás fordulatos találkozón maradt alul a Fatum, amiért így is jár egy pont.

Röplabda: Extraliga, női
3. forduló

UTE – Fatum-Nyíregyháza 3:2 (19, -17, 26, -21, 10)

Megyeri út, 300 néző, v.: Vári P., Kiss Z.

Nyíregyháza: G. Francesco 1, Matics 16, Kalotai 11, Valdez 23, Fernandez 8, Kalicsanin 17. Csere: Tóth F. (liberó), Kundrák, Kotormán 1. Edző: Horváth András.

Ász: 7-8. Rossz nyitás: 8-10

Horváth András: – Kétszer visszajöttünk a mérkőzésbe, sajnos az ötödikben már nem sikerült. De így is értékes pontot szereztünk.