Pozitívak az első benyomások

A Nyíregyháza Blue Sharks 100–55-re megverte felkészülési meccsen a Tiszaújvárost. Siska János vezetőedző hangsúlyozta, az eredmény semmit nem számít, fontosabb ennél az amerikai légiós, Kayel Locke csapatba illesztése…

A Nyíregyháza Blue Sharks 100–55-re megverte felkészülési meccsen a Tiszaújvárost. Siska János vezetőedző hangsúlyozta, az eredmény semmit nem számít, fontosabb ennél az amerikai légiós, Kayel Locke csapatba illesztése.

– Egész biztatóan játszott, de nincs még száz százalékos edzettségi állapotban – mondta a tréner. – Nagyon jó a dobókészsége, pontosan céloz a hárompontos vonalon túlról és középtávolról is. Nem tűnik önző játékosnak, hogyha látja, hogy jobb helyzetben van más, akkor passzol. Pozitív embernek ismertük meg. Nem panaszkodott még semmiért, kisebb kérései vannak, azokat tudjuk teljesíteni. Elmondása szerint tetszenek neki az edzések és a csapattársak is. Bizakodó vagyok vele kapcsolatban.