Egyre jobban összeszoknak

Siska János kemény védekezést kért a játékosaitól csütörtökön.

Mint ismert, a Hübner Nyíregyháza BS csütörtökön négyszer tizenkét meccsen 101–78-ra megnyerte a Vasas elleni felkészülési mérkőzést. Siska János vezetőedző a találkozó előtt kemény védekezést és agresszív játékot kért a játékosoktól, illetve hogy próbáljanak olyan figurákat is játszani, amelyeket eddig a felkészülés alatt nem gyakoroltak.

Mint mondta, a fiúk jó csapatjátékot mutattak, és betartották az előzetesen megbeszélt stratégiát.

Már várják a rajtot

– Nagyon örülök, hogy a mostani felkészülési időszakban sorra megnyerjük meccseinket, és ez nagyon jó hatással van a csapatra, a játékosokra – ezek már Bus Iván, a Cápák csapatkapitányának a szavai, aki szerdán töltötte be a 26. életévét. – Úgy érzem, egyre jobb az összhang a csapaton belül, és nagyon várjuk már a bajnoki rajtot.

A nyíregyházi csapat szeptember 27-én az újonc Baja vendégeként kezdi meg a bajnokságot.

KM, www.szon.hu

Fotó: Sipeki Péter