Nyíregyházi SN: Ismét kikaptak a Mezőkövesdtől

Hétfőn a Mezőkövesdet fogadta a Nyíregyházi SN Ligakupa-mérkőzésen.

A félidő elején jól tartotta a lépést a hazaiakkal a juniorokkal érkező borsodi gárda, majd fokozatosan átvette az irányítást a Nyíregyháza és elhúzott három góllal. Buday Dániel fiai azonban nem adták fel és visszakapaszkodtak a mérkőzésbe, így a felek döntetlen állással vonultak pihenőre.

A második játékrészt a nyíregyháziak kezdték jobban, Dobó, Nyitrai és Lestál találataival ismét három gólos előnyt mutatott az eredményjelző. Ezután azonban sorra jöttek a technikai hibák az előkészületlenül előtt labdák, amelyből a vendégek előbb utolérték a Pánczélékat, majd a vezetést is átvették. Az utolsó tíz percre három gólos vendég vezetéssel fordultak a felek, amelyből a lefújásig kettőt meg is tartottak a lelkes vendégek.

Ligakupa, G csoport
Nyíregyházi SN-Mezőkövesd 30-32 (14-14)
Nyíregyháza, 100 néző, v.: Haskó, Natkai.
Nyíregyháza: Gadnai 1-Gidai 4, Pánczél 2, Nyitrai 2, Erdős 3/2, Dobó 7, Vízler 3/2. Csere: Nagy (kapus) Munkácsi, Stáb 3, Lestál 2, Gubó 1, Varga 1, Kurbely 1. Edző: Kaplonyi Zoltán.
Kiállítások: 2, illetve 6 perc. Hétméteresek: 3/3, illetve 4/4.

www.szon.hu

Fotó: Pusztai Sándor