A négy közé jutás a cél

A négy közé juthat a Magyar Kupában a FATUM – Nyíregyháza. A nyíregyháziak csütörtökön este a Szent Benedek ellen lép pályára kupameccsen hazai pályán a CONTINENTAL Arénában. Tóth Fruzsináék az első meccsen könnyedén (0-3) győzték le a Balatonfüredet, így amennyiben most is győz a csapat, bejut a négyes döntőbe, amit március 13-14-én Budapesten rendeznek. A kupadöntő összes mérkőzését az M4SPORT+ csatorna is közvetíti majd, ez is jelzi, hogy nőtt a sportág népszerűsége. A fináléban már ott van a Békéscsaba és a Kaposvár, hozzájuk csatlakozhat a Fatum-Nyíregyháza, illetve az MTK -Újpest párharc győztese.

A mérkőzés élőben követhető a Fatum-Nyíregyháza youtube csatornáján.

https://www.youtube.com/watch?v=Mjk6RIRTzO8&fbclid=IwAR19MdBzvZ-b73o29_-F1Hm4GArzPVjwaYGTdBHYUiDJZnisUG6vfiXJDHE